Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.

close

Kategorie

Archi Pets Zobrazit v plné velikosti

Archi Pets

Díky této barevné sadě si budou děti moci stavět zábavná zvířátka. ArchiPets jsou založeny na světově proslulém architektonickém stavění dílků.

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

2 590,00 Kč

Díky této barevné sadě si budou děti moci stavět zábavná zvířátka. ArchiPets jsou založeny na světově proslulém architektonickém stavění dílků. Blokovací dílky se snadno spojí, takže děti mohou snadno stavět. Tato sada ArchiPets také obsahuje stavební karty v měřítku 1:1, těchto osm karet obsahuje různá zvířátka. Děti mohou karty jednoduše položit na pevný povrch, a začít stavět přímo na předlohu podle vzoru. Jakmile budou mít děti více zkušeností, mohou si postavit domácí zvířátka a jiná zvířátka jen z pohledu na předlohu. Fantazie a hra je samozřejmě podporována a děti mohou stavět téměř cokoliv, co se jim líbí.

Moderní barvy v této sadě jsou krásným doplňkem řady Malý architect. Všechny dílky jsou kompatibilní v rámci celé řady Malý architect. Tato sada je plastová, včetně úložného boxu pro snadné uložení a opětovného použití.

630 dílků

Stavebnice je vhodná pro děti od 3 let.
Stavební dílky podporují učení u malých dětí.
Stavební dílky pomáhají dětem rozvíjet dovednosti v rovnováze a stabilitě, designu a prezentaci. Tyto hry mohou také propagovat jazykové a komunikační dovednosti, jak malé děti popisují a hrají si.

Internetovou prezentaci vytvořila a spravuje firma LEAL.CZ s.r.o.